NOMILITA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
NOMILITA, UAB

NOMILITA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Stone products, Stones në natyrë

Baltijos pr. 123 /5
LT-93224, Klaipėda, Lituani
+370 46212 852
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 300098798
Kodi vat: 100001922410
Ss code siguruesi: 950600

- NOMILITA, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.nomilita.lt

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
R. Sališiaus IĮ
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENORIJA, IĮ
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
ALFA IR OMEGA, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi NOMILITA, UAB Karte biznesi